Siteiçi AramaBilgilendirme

Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


KARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI

16.6.2017 10:43:54
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü bünyesindeki 11 kreşte eğitim gören öğrenciler ve babaları için babalar gününe özel bir turnuva düzenlendi. Kartal Bulvar Sahası'nda düzenlenen turnuvada çocuklar ve babaları madalya sahibi olmak için ter döktü. 

Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü’ne bağlı 11 Çocuk Gelişim Merkezi’nde eğitim gören 5 yaş öğrencileri ve babalarının birlikte top koşturup mücadele ettiği 'Baba ve Çocuk Futbol Turnuvası’ renkli görüntülere sahne oldu. Babalar ve çocuklarının katıldığı futbol turnuvasına Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın ve Kartal Belediyesi Kreş Müdürü Enif Yavuz Dipşar Kordonboyu Mahalle Muhtarı Arzu Keskin, öğretmenler, öğrenci ve velileri katıldı.

Kartal Belediyesi kreşlerinde eğitim gören çocuklar ve babaları sahada ter dökerken anneler ise saha kenarından tezahüratlarla destek verdi. Çocukları ile zaman geçiren babalar turnuvadan mutlu ayrılırken, maç sonunda Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın ve Kartal Belediyesi Kreş Müdürü Enif Yavuz Dipşar tarafından turnuvaya katılıp dereceye giren miniklere madalyaları verildi. Kartal Belediyesi’ne bağlı kreş sayısının 11 olduğunu ve yapılan projelerle bu sayının artırılacağını kaydeden Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, babalar günü nedeniyle düzenlenen turnuvaya katılan herkese teşekkür etti. 
KARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI (1).JPGKARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI (2).JPGKARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI (3).JPGKARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI (4).JPG
KARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI (5).JPGKARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI (6).JPGKARTAL BELEDİYESİ KREŞLERİNDEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL FUTBOL TURNUVASI (7).JPG

  
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM’DA ÜCRETSİZ MEZARLIK ULAŞIMI
25.06.2017
KARTAL BELEDİYE BAŞKANI OP. DR. ALTINOK ÖZ ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE
25.06.2017
BAYRAM ÖNCESİ TATLICILARA POLAR MADDE ÖLÇERLİ YAĞ DENETİMİ
23.06.2017
BAŞKAN ALTINOK ÖZ LİSELİ ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET HEYECANINDA YALNIZ BIRAKMADI
23.06.2017
BAŞKAN ALTINOK ÖZ’DEN BAYRAM ÖNCESİ ‘HAVUZLU PARK’ MESAİSİ
23.06.2017
BAŞKAN ALTINOK ÖZ BELEDİYE PERSONELİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
23.06.2017
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM’DA ÜCRETSİZ MEZARLIK ULAŞIMI
23.06.2017
KARTAL MEYDANI’NDA KADİR GECESİ ÖZEL PROGRAMI
22.06.2017
TÜRK SANAT MÜZİĞİ’NİN UNUTULMAZ ESERLERİ KARTAL’DA YANKILANDI
21.06.2017
KARTAL'DA EVLENMEK İSTEYEN ÇİFTLER İÇİN GEREKLİ BİLGİLER
21.06.2017

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız

Sosyal Ağlar