Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


BAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI

12.2.2018 13:57:02
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Demokratlar Birliği tarafından düzenlenen ve çok sayıda muhalefet partisi ile sivil toplum örgütünün yer aldığı kahvaltı programına katıldı. Programda, Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez, siyasi gündemi değerlendiren bir konuşma yaptı.

Kartal Demokratlar Birliği’nin ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı programına, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez, Milli Merkez Genel Sekreteri Haluk Dural, Vatan Partisi Kartal İlçe Başkanı Perihan Tekin, İyi Parti Kartal İlçe Başkanı Bünyamin Balta, Kartal Demokratlar Birliği Başkanı Sedat Özkan ile çok sayıda sivil toplum örgütü başkanı katıldı.

Söylemez’den, ‘Ekonomi ve Dış Politika’ Vurgusu

Programda Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez siyasi gündemi değerlendirdi. Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez yaptığı konuşmada Türkiye'nin dış politika ve ekonomide sıkıntılı bir döneme girdiğine dikkat çekti. Söylemez, “Laiklik başta olmak üzere kurucu değerlere sahip çıkacak, yolsuzlukla mücadelede kararlı demokratik Cumhuriyetçi milli bir güç birliğine ihtiyaç var” dedi. 
“Akıllı Telefon Değil, Akıllı Devlet Adamı Lazım”

Milli Merkez Başkanı Cindoruk ise, Türkiye'nin siyasi çıkmaza sokulmak istendiğini, Cumhurbaşkanlığı seçiminde aynen referandumda olduğu gibi geniş ittifakla bunun aşılabileceğini belirtti. Cindoruk, “Bize akıllı telefondan ziyade, akıllı devlet adamları gerekir. Onun için de ortak akıl gerekiyor. Referandumdaki ‘hayır' birlikteliğini hem belediye seçimleri hem de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hayata geçirmeliyiz.” şeklinde konuştu.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise konuşmasının başında; “Düne kadar milliyetçiliği ayaklar altına alanlar, bugün bunu yukarı çıkartıyorlar. Biraz da Atatürk’e sarıldılar. Türkiye Cumhuriyet’i tabelasından, Cumhuriyet’i indireceksin. Şimdi de hem milliyim, hem yerliyim diyeceksin.” dedi. Başkan Altınok Öz, Atatürk’ü seven herkese ciddi görevler düştüğünü kaydederek, “Hangi partiden olursa olsun yüreğinde Atatürk olan herkes bu rejimi korumak, kollamak, hatta kurtarmak zorunda. Önce Türkiye’yi kurtaralım, sonra içimize bakarız. Bütün katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. Programın sonunda Başkan Altınok Öz, Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez’e katılımlarından dolayı plaket takdim edildi. 
  


BAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (1).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (2).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (3).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (4).JPG
BAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (5).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (6).JPG

  
HELİN KARATEKİN’İN YAĞLIBOYA VE KARAKALEM RESİM SERGİSİ AÇILDI
16.02.2018
BAŞKAN ALTINOK ÖZ YENİ SİVİL SAVUNMA BİNASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
16.02.2018
ÇOCUKLAR KARTAL MASAL MÜZESİ’NE AKIN EDİYOR
16.02.2018
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL KONSER
15.02.2018
MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ KARTAL SENTEZİ ÇALIŞTAYI’NI BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E SUNDU
14.02.2018
KIRGIZİSTANLI KREŞ YÖNETİCİLERİ KARTAL BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
14.02.2018
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE RENKLİ ETKİNLİK
14.02.2018
KARTAL BELEDİYESİ VE KIZILAY’DAN ÖRNEK PROJE
14.02.2018
TRABZON VE ÇAYKARALILAR DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
14.02.2018
CHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
13.02.2018

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız

Alo Belediye
  • Alo Belediye :444 4 578
  • Alo Zabıta: 280 58 88
  • Alo Çevre: 280 60 60
  • Alo Temizlik: 280 62 62
  • Alo Ruhsat: 280 56 43
  • Alo Veteriner: 280 63 93


İştirakler
  • Kartursaş
  • Karyapsan
  • Kartansaş