Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


BAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI

12.2.2018 13:57:02
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Demokratlar Birliği tarafından düzenlenen ve çok sayıda muhalefet partisi ile sivil toplum örgütünün yer aldığı kahvaltı programına katıldı. Programda, Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez, siyasi gündemi değerlendiren bir konuşma yaptı.

Kartal Demokratlar Birliği’nin ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı programına, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez, Milli Merkez Genel Sekreteri Haluk Dural, Vatan Partisi Kartal İlçe Başkanı Perihan Tekin, İyi Parti Kartal İlçe Başkanı Bünyamin Balta, Kartal Demokratlar Birliği Başkanı Sedat Özkan ile çok sayıda sivil toplum örgütü başkanı katıldı.

Söylemez’den, ‘Ekonomi ve Dış Politika’ Vurgusu

Programda Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez siyasi gündemi değerlendirdi. Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez yaptığı konuşmada Türkiye'nin dış politika ve ekonomide sıkıntılı bir döneme girdiğine dikkat çekti. Söylemez, “Laiklik başta olmak üzere kurucu değerlere sahip çıkacak, yolsuzlukla mücadelede kararlı demokratik Cumhuriyetçi milli bir güç birliğine ihtiyaç var” dedi. 
“Akıllı Telefon Değil, Akıllı Devlet Adamı Lazım”

Milli Merkez Başkanı Cindoruk ise, Türkiye'nin siyasi çıkmaza sokulmak istendiğini, Cumhurbaşkanlığı seçiminde aynen referandumda olduğu gibi geniş ittifakla bunun aşılabileceğini belirtti. Cindoruk, “Bize akıllı telefondan ziyade, akıllı devlet adamları gerekir. Onun için de ortak akıl gerekiyor. Referandumdaki ‘hayır' birlikteliğini hem belediye seçimleri hem de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hayata geçirmeliyiz.” şeklinde konuştu.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise konuşmasının başında; “Düne kadar milliyetçiliği ayaklar altına alanlar, bugün bunu yukarı çıkartıyorlar. Biraz da Atatürk’e sarıldılar. Türkiye Cumhuriyet’i tabelasından, Cumhuriyet’i indireceksin. Şimdi de hem milliyim, hem yerliyim diyeceksin.” dedi. Başkan Altınok Öz, Atatürk’ü seven herkese ciddi görevler düştüğünü kaydederek, “Hangi partiden olursa olsun yüreğinde Atatürk olan herkes bu rejimi korumak, kollamak, hatta kurtarmak zorunda. Önce Türkiye’yi kurtaralım, sonra içimize bakarız. Bütün katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. Programın sonunda Başkan Altınok Öz, Milli Merkez Başkanı ve TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez’e katılımlarından dolayı plaket takdim edildi. 
  


BAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (1).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (2).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (3).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (4).JPG
BAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (5).JPGBAŞKAN ALTINOK ÖZ KARTAL DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI (6).JPG

  
KARTAL’DA ‘NOSTALJİK AÇIK HAVA SİNEMASI GÜNLERİ’ 25 MAYIS’TA BAŞLIYOR
21.05.2018
19 Mayıs Coşkusu Ve Mevhibe İnönü Çocuk Gelişim Merkezi Açılışı Tv Yayını Görüntüleri
21.05.2018
KARTALLILAR EURO LEAGUE FİNAL FOUR BASKETBOL MAÇLARINI DEV EKRANDAN İZLEDİ
21.05.2018
BAŞKAN ALTINOK ÖZ 154. YILDÖNÜMÜNDE BÜYÜK ÇERKEZ SÜRGÜNÜ ANMASINA KATILDI
21.05.2018
BAŞKAN ALTINOK ÖZ SAMDEF’İN “19 MAYIS RUHUYLA YAZA MERHABA” PROGRAMINA KATILDI
21.05.2018
KARTALLILAR İFTAR SONRASI RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE BULUŞUYOR
21.05.2018
VATANDAŞLAR KARTAL BELEDİYESİ İFTAR SOFRALARINDA BULUŞUYOR
21.05.2018
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN “ÇOCUKLAR UMUTLA GÜLSÜN” KAMPANYASI
21.05.2018
ÜCRETSİZ YELKEN YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLADI
21.05.2018
KARTAL BELEDİYESİ TAPUSUNU ALAN VATANDAŞLARA 11 HAFTADA 2 MİLYON TL ÖDEDİ
21.05.2018

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız

Alo Belediye
  • Alo Belediye :444 4 578
  • Alo Zabıta: 280 58 88
  • Alo Çevre: 280 60 60
  • Alo Temizlik: 280 62 62
  • Alo Ruhsat: 280 56 43
  • Alo Veteriner: 280 63 93


İştirakler
  • Kartursaş
  • Karyapsan
  • Kartansaş