Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


CHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

13.2.2018 11:18:33
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve il yönetimi tarafından gerçekleştirilen ziyarette, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda birim müdürü hazır bulundu. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu TAK (Tasarım Araştırma Katılım) Kartal ekibi ile tanıştırdı. Başkan Altınok Öz, TAK Kartal’ın ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na bilgi verdi. Ziyaretin devamında ise TAK Kartal’ın Kurucusu ve Şehir Planlamacısı Faruk Göksu, heyete yaklaşık 45 dakika süren bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda Göksu, İstanbul’un temel sorunlarını mercek altına alarak, TAK Kartal’ın ilçede gerçekleştirdiği çalışmalarını anlattı.
 
“TAK Kartal’ın Çalışmaları İstanbul’a Yayılmalı”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, TAK Kartal’ın ilçede yaptığı çalışmaları çok yerinde bulduğunu belirterek, geliştirilen stratejiler sayesinde İstanbul’un sorunlarının çözülebileceğini ve TAK Kartal’ın çalışmalarının İstanbul’un geneline yayılması gerektiğini söyledi. CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, 2019 seçimlerinde şehir sorunlarını çözme açısından TAK Kartal’ın çalışmaları sayesinde işlerinin daha kolay olduğunu da sözlerine ekledi. Ziyaretin devamında Başkan Altınok Öz, misafirlerini Sosyal Medya ekibiyle tanıştırdı. Sosyal Medya ekibi de yaptıkları çalışmalar hakkında misafirlere bilgi verdi. Öte yandan, Kaftancıoğlu ve Çelebi’ye, Avrupa Birliği ile ortaklaşa yürütülen Yaşlı Bakım ve Huzur Evi projesinin dijital bir sunumu gerçekleştirildi.

CHP İstanbul İl Başkanı’ndan Başkan Altınok Öz’e Teşekkür 

Ziyaretin devamında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP heyeti ile birlikte makam odasına geçti. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunarak ilçede gerçekleşen çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. Başkan Altınok Öz ise ziyaretten dolayı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve tüm heyete teşekkür ederek, Kartal’da 2009 yılından bu yana sosyal ve kültürel alanda gerçekleşen çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini sözlerine ekledi. 


CHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (1).JPGCHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (3).JPGCHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (4).JPGCHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (5).JPG
CHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (6).JPGCHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (7).JPGCHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (8).JPGCHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET (9).JPG

  
KARTAL’DA ‘NOSTALJİK AÇIK HAVA SİNEMASI GÜNLERİ’ 25 MAYIS’TA BAŞLIYOR
21.05.2018
19 Mayıs Coşkusu Ve Mevhibe İnönü Çocuk Gelişim Merkezi Açılışı Tv Yayını Görüntüleri
21.05.2018
KARTALLILAR EURO LEAGUE FİNAL FOUR BASKETBOL MAÇLARINI DEV EKRANDAN İZLEDİ
21.05.2018
BAŞKAN ALTINOK ÖZ 154. YILDÖNÜMÜNDE BÜYÜK ÇERKEZ SÜRGÜNÜ ANMASINA KATILDI
21.05.2018
BAŞKAN ALTINOK ÖZ SAMDEF’İN “19 MAYIS RUHUYLA YAZA MERHABA” PROGRAMINA KATILDI
21.05.2018
KARTALLILAR İFTAR SONRASI RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE BULUŞUYOR
21.05.2018
VATANDAŞLAR KARTAL BELEDİYESİ İFTAR SOFRALARINDA BULUŞUYOR
21.05.2018
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN “ÇOCUKLAR UMUTLA GÜLSÜN” KAMPANYASI
21.05.2018
ÜCRETSİZ YELKEN YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLADI
21.05.2018
KARTAL BELEDİYESİ TAPUSUNU ALAN VATANDAŞLARA 11 HAFTADA 2 MİLYON TL ÖDEDİ
21.05.2018

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız

Alo Belediye
  • Alo Belediye :444 4 578
  • Alo Zabıta: 280 58 88
  • Alo Çevre: 280 60 60
  • Alo Temizlik: 280 62 62
  • Alo Ruhsat: 280 56 43
  • Alo Veteriner: 280 63 93


İştirakler
  • Kartursaş
  • Karyapsan
  • Kartansaş