Siteiçi AramaBilgilendirme

Buradasınız : Anasayfa  > Gizlilik


Aşağıdaki maddeler, KARTAL.BEL.TR internet sitesinin gizlilik politikalarını içermektedir.

Kartal Belediyesi , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

Kartal Belediyesi, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Kartal Belediyesi yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Kartal Belediyesi, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), İnternet sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Kartal Belediyesi, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Kartal Belediyesi Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Gizlilik Politikası'yla ilgili görüş ve önerileriniz için bize; iletisim@kartal.Kartal Belediyesibel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Ağlar