Görselin büyük hali için tıklayınız

Anasayfa İçin Tıklayınız...
KARTAL KİTAP FUARI 2021 PROGRAMI
25 EYLÜL CUMARTESİ

13.00-13.45 GAYE BORALIOĞLU

14.00-14.45 ÖMÜR KURT

15.00-15.45 ALTAN ÖYMEN

16.00-16.45 GAMZE GÜLLER - HAKAN SARIPOLAT - NESLİHAN ÖNDEROĞLU

17.00-17.45 YAVUZ EKİCİ

18.00-18.45 HALUK ORAL

19.00-19.45 MENEKŞE TOPRAK - BEHÇET ÇELİK

20.00-20.25 BOZKIRIN TEZENESİ – BELGESEL - NEBİL ÖZGENTÜRK

20.45-22.00 NEŞAT ERTAŞ ANMA KONSERİ - CEM ÇELEBİ

26 EYLÜL PAZAR

13.00-13.45 PROF.DR. NECDET NEYDİM

13.50-14.35 TARIK TUFAN

14.40-15.25 FUAT SEVİMAY - GÖKÇENUR Ç.

15.30-16.50 GÜRKAN HACIR - BARIŞ YARKADAŞ - BARIŞ DOSTER - ŞENOL ÇARIK

17.00-17.45 EMRAH SEFA GÜRKAN

18.00-18.45 SİBEL ORAL

19.00-19.45 MURAT ÖZYAŞAR

20.00-20.45 KE DERGİSİ YAYIN KURULU SÖYLEŞİ

GAMZE GÜLLER - FARUK DUMAN - İSMAİL BİÇER - MERTCAN KARACAN - MELİH YILDIZ - ERCAN y YILMAZ -
SERKAN TÜRK

21.00-22.00 CEMİL KILIÇ

27 EYLÜL PAZARTESİ

15.00-15.45 DENİZ KUŞÇA

16.00-16.45 İLBER ORTAYLI

17.00-17.45 FARUK DUMAN

18.00-18.45 ERCAN y YILMAZ - SERKAN TÜRK

19.00-19.45 LATİFE TEKİN

20.00-20.30 ORHAN KEMAL BELGESEL - NEBİL ÖZGENTÜRK

20.45-22.00 IŞIK ÖĞÜTÇÜ - NEBİL ÖZGENTÜRK

28 EYLÜL SALI

14.00-14.45 OSMAN ŞAHİN

15.00-15.45 SABRİ KOZ

16.00-16.45 ORHAN ÇEKİÇ

17.00-17.45 MÜGE İPLİKÇİ

18.00-18.45 YEKTA KOPAN

19.00-19.45 NECATİ TOSUNER

20.00-22.00 ZAFER ALGÖZ - CAN YILMAZ

29 EYLÜL ÇARŞAMBA

13.00-13.45 DR. MURAT SAYIM

14.00-14.45 BAHAR YAKA - SALİH COŞKUN - LALEHAN BOSNALI

15.00-15.45 ADNAN ÖZYALÇINER - TAHİR ŞİLKAN - NALAN ÇELİK - İSA ÇELİK

16.00-16.45 ZÜLAL KALKANDELEN

17.00-17.45 ONUR CAYMAZ

18.00-18.45 ADNAN ÖZER - TAÇLI YAZICIOĞLU - GÖKÇE BİLGİN - SERKAN TÜRK

19.00-19.45 MURAT GEZİCİ

20.00-20.45 YILMAZ VURAL - ORHAN BAHTİYAR

20.45 - 22.00 FATİH POLAT – AYKUT KÜÇÜKKAYA – YAŞAR AYDIN

30 EYLÜL PERŞEMBE

13.00-13.45 ATAOL BEHRAMOĞLU

14.00-14.45 NİLÜFER CANPOLAT DOĞAN

15.00-15.45 FETHİ YILMAZ - İSMAİL BİÇER

16.00-16.45 JALE SANCAK

17.00-17.45 ANIL MERT ÖZSOY - MUSTAFA OKUMUŞ

18.00-18.45 İSMAİL GÜZELSOY

19.00-20.30 KANDEMİR KONDUK - MÜJDAT GEZEN - CELAL ÜLGEN

20.45-22.00 HÜSNÜ ARKAN

1 EKİM CUMA

13.00-13.45 BERKİZ BERKSOY

14.00-14.45 DEMET EKMEKÇİOĞLU

15.00-15.45 BEDİA CEYLAN GÜZELCE

16.00-16.45 ERGÜN POYRAZ

17.00-17.45 PAVYON ÖYKÜLERİ KİTABI YAZARLARI

18.00-18.45 HALİL DELİCE

19.00-20.30 ELFİN TATAROĞLU

20.45-22.00 SİBEL HÜRTAŞ - AYŞEN ŞAHİN – TUBA TORUN

2 EKİM CUMARTESİ

13.00-13.45 GÜLŞEN ÜNÜVAR

14.00-14.45 İNCİ ARAL

15.00-15.45 OZAN BİNGÖL

16.00-16.45 BARIŞ TERKOĞLU

17.00-17.45 HAYDAR ERGÜLEN

17.55-18.40 M. ÖZGÜR MUTLU - NURHAN SUERDEM

18.50-19.35 MEVSİM YENİCE - HANDE ORTAÇ - ENGİN TÜRKGELDİ

19.50-20.35 SİNAN MEYDAN

20.45-22.00 AKİF BEKİ - DENİZ ZEYREK - ALİ HAYDAR FIRAT - DUYGU DEMİRDAĞ

3 EKİM PAZAR

13.00-13.45 DOĞU YÜCEL

14.00-14.45 İLKNUR ÖZDEMİR

15.00-15.45 YAŞAR ÇORUHLU

16.00-16.45 MURAT AĞIREL - TİMUR SOYKAN

17.00-17.45 GÖKHAN YILMAZ - ŞENGÜL CAN - TÜRKER AYYILDIZ

18.00-18.45 İREM UZUNHASANOĞLU

19.00-19.45 MEHMET FIRAT PÜRSELİM - NİHAT EREN

20.00-21.00 SUNAY AKIN