Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


“KARTAL’IN İÇERİSİNDE GÜZELLİKLER YARATMAYA, HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ”

23.5.2019 16:44:27
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


KÜÇÜKALİOĞLU VAKFI’NIN İFTAR PROGRAMINA BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL’DEN ZİYARET

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Küçükalioğlu Vakfı'nın iftar programına bir ziyaret gerçekleştirerek vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Berat Küçükali, vakıf üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.  

Başkan Gökhan Yüksel, Çavuşoğlu Mahallesi’nde verilen iftar yemeğinde vatandaşlarla birlikte orucunu açtıktan sonra, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver ve CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ile birlikte Cevizli'deki Kartal 75.Yıl Stadı yanındaki Kartal Belediyesi iftar çadırında düzenlenen programa geçti. Kartal Belediyesi ve Küçükalioğlu Vakfı işbirliği ile Kartal’da kurulan sabit iftar çadırında gerçekleştirilen programa iş ve siyaset dünyasından pek çok isim katıldı.  

“Dayanışmamız Devam Edecek”

Başkan Gökhan Yüksel programda yaptığı konuşmada, "Bu akşam sizinle beraber burada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Küçükalioğlu Vakfı'na başkanının gençlik eli değmiş. Küçükali Vakfı'nın çalışmalarını yakinen takip ediyorum. Ben burada yapılan çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Çünkü artık dayanışma ve dayanışma duygusu, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü sık rastlanılmayan şeyler... Aslında Ramazanın Ayı’nın ruhunu da bunlar oluşturuyor. Bir elin verdiğini, diğerinin görmemesi ve vatandaşa hizmet anlayışı... Bu dayanışmamız devam edecek; bu ülke, bu memleket, bu İstanbul, bu Kartal bizim. Dolayısıyla Kartal’ın içerisinde güzellikler yaratmaya hep birlikte devam edeceğiz. “ dedi. 

Başkan Gökhan Yüksel’in ardından söz alan Küçükalioğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Berat Küçükali, Başkan Gökhan Yüksel’e desteklerinden ve iftar programına yaptıkları nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti.KARTAL’IN İÇERİSİNDE GÜZELLİKLER YARATMAYA, HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ” (1).JPGKARTAL’IN İÇERİSİNDE GÜZELLİKLER YARATMAYA, HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ” (2).JPGKARTAL’IN İÇERİSİNDE GÜZELLİKLER YARATMAYA, HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ” (4).JPGKARTAL’IN İÇERİSİNDE GÜZELLİKLER YARATMAYA, HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ” (5).JPG
KARTAL’IN İÇERİSİNDE GÜZELLİKLER YARATMAYA, HEP BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ” (6).JPG

  

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız

Alo Belediye
  • Alo Belediye :444 4 578
  • Alo Zabıta: 280 58 88
  • Alo Çevre: 280 60 60
  • Alo Temizlik: 280 62 62
  • Alo Ruhsat: 280 56 43
  • Alo Veteriner: 280 63 93


İştirakler
  • Kartursaş
  • Karyapsan
  • Kartansaş