Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL, YAPIMI DEVAM EDEN YENİ PARK ALANLARINI İNCELEDİ

7.11.2019 15:32:37
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal'da yapımı devam park alanlarını ve mevcut parklarda yürütülen düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili birimlere talimat verdi. 

Başkan Gökhan Yüksel, göreve geldiği günden bu yana Kartal'ın 20 mahallesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek eksiklerin giderilmesi için çalışmalar yürütüyor. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde projelerini açıklarken Kartal'ı yeşille buluşturma sözü veren Başkan Gökhan Yüksel, göreve geldikten hemen sonra attığı adımlarla sözünü tutmaya devam ediyor. 

Önceki hafta Kartal Komşuluk ve Dayanışma Meydanı'nı açan Başkan Gökhan Yüksel, yakın zamanda açılışı yapılacak olan yeni park alanlarında devam eden çalışmaları ve mevcut park alanlarında yürütülen modernizasyon çalışmalılarını yerinde inceledi. Çocuklara güven içerisinde ve rahat zaman geçirebilecek alanlar yapmak için yoğun tempoda çalışmalara devam ettiklerini belirten Başkan Gökhan Yüksel, "Mahalle ve sokaklarımızda değerlendirilebilecek her alanı çocuklarımız için oyun parkı, vatandaşlarımız için hoş vakit geçirebilecekleri ve sosyal yaşamlarını sürdürebilecekleri yerler haline getireceğiz.” dedi.

"Kartal'da yeşil alan konusunda büyük bir atılım içindeyiz"

Yeşil alanların arttırılmasının önemine değinen Başkan Gökhan Yüksel, "Kartal'da yeşil alan konusunda büyük bir atılım içindeyiz. Başlattığımız çalışmalarla beraber ilçemize yepyeni park alanları kazandıracağız. Uygun olan her noktada derhal harekete geçerek, tüm boşlukları hizmet alanı olarak komşularımızın kullanımına sunmak için yarış içindeyiz. Bu süreçte mevcut parklarımızı da ihmal etmiyoruz. Var olan parklarımızı da modernize edip çağın gerekliliklerine uygun hale getiriyoruz. Kartallı komşularımızın ihtiyaçları neyse, ona göre bu hizmeti yerine getirmek için adeta seferberlik içerisindeyiz. Bugün, uzman arkadaşlarımızla beraber yapımına devam ettiğimiz yeni park alanlarını ve mevcut parklarımızda devam eden revize çalışmalarını inceledik. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bizim için önemli olan tek şey komşularımızın mutluluğu ve huzurudur." ifadelerini kullandı.


Başkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-1.jpegBaşkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-2.jpegBaşkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-3.jpegBaşkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-4.jpeg
Başkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-5.jpegBaşkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-6.jpegBaşkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-7.jpegBaşkan Gökhan Yüksel, yapımı devam eden yeni park alanlarını inceledi-8.jpeg

  
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN PERSONELE YÖNELİK “ORGAN BAĞIŞI” KONFERANSI
18.11.2019
‘HİÇ KİMSENİN ÖYKÜSÜ’ ADLI TİYATRO OYUNU, KARTAL’DA SAHNELENDİ
18.11.2019
TÜRK EDEBİYATI’NIN USTA İSİMLERİ, KARTALLI OKURLARIYLA BULUŞTU
18.11.2019
MİNİK ELLER TOPRAKLA BULUŞTU, KARTAL’IN PARK VE MEYDANLARI YEŞİLLENDİ
18.11.2019
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ‘ÇEVRECİ KOMŞULARLA FİDAN GÜNÜ’ PROJESİ
18.11.2019
KARTAL BELEDİYESİ'NDEN İSTASYON CADDESİ VE DOĞAN SOKAK'TA YENİLEME ÇALIŞMASI
15.11.2019
KARTAL’IN ÇEVRECİ MİNİKLERİ, “BİR KİTAP BİR FİDAN” ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU
15.11.2019
MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN KARTAL BELEDİYESİ’NE ZİYARET
15.11.2019
BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL'DEN ÇOCUKLARA "EĞLENCELİ ÇOCUK KÜTÜPHANESİ" MÜJDESİ
14.11.2019
KARTALLI BABALAR DESTEK PROGRAMINDA BULUŞUYOR
14.11.2019

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız

Alo Belediye
  • Alo Belediye :444 4 578
  • Alo Zabıta: 280 58 88
  • Alo Çevre: 280 60 60
  • Alo Temizlik: 280 62 62
  • Alo Ruhsat: 280 56 43
  • Alo Veteriner: 280 63 93


İştirakler
  • Kartursaş
  • Karyapsan
  • Kartansaş