Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


KARTALLI ÇOCUKLAR, ‘DÜNYA KEDİLER GÜNÜ’NDE SADIK DOSTLARINI UNUTMADI

18.2.2020 10:25:55
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirerek aldıkları mamaları, Dünya Kediler Günü’nde Kartal Belediyesi ile paylaştı.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulu öğrencileri, Dünya Kediler Günü’nde sadık dostlarını unutmadı. Öğrenciler, hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamımda harçlıklarını biriktirerek aldıkları mamaları, Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleriyle paylaştı.

Projeye katılan tüm öğrenciler adına öğretmenleriyle birlikte Veteriner İşleri Müdürlüğü binasına gelen  öğrenciler; Deniz Aksoy ve Tuana Lavin Bostan, yanlarında getirdikleri mamaları Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Çoban ile paylaştı. Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Çoban, hayvan dostu bir belediye olarak çocukların harçlıklarından feragat ederek aldıkları mamaların kendileri ve sokaktaki sevimli dostlar için çok önemli olduğunu belirterek hayvansever öğrencilere teşekkür etti ve örnek davranışlarından dolayı kendilerini kutladı.Kartallı Çocuklar, ‘Dünya Kediler Günü’nde Sadık Dostlarını Unutmadı (1).jpgKartallı Çocuklar, ‘Dünya Kediler Günü’nde Sadık Dostlarını Unutmadı (2).JPGKartallı Çocuklar, ‘Dünya Kediler Günü’nde Sadık Dostlarını Unutmadı (3).JPG

  

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız