F
Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


KARTAL’DA ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI GECE GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR

15.10.2020 14:07:51
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ortak gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında, ilçedeki yol bakım ve asfalt çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, Yakacık Mahallesi’ndeki Yakakent Caddesi’nde gece geç saatlere kadar asfalt serimi gerçekleştiriliyor. 

İstanbul’un en genç Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğündeki Kartal Belediyesi, İBB ile ortak yürüttüğü yol bakım ve asfalt çalışmalarına, aralıksız devam ediyor. Kartal Belediyesi ve İBB’ye bağlı ekipler, gündüz çalışmalarına ek olarak gece mesaisi ile de Yakacık Mahallesi’ndeki Yakakent Caddesi’nin üst yapısını yeniliyor.

“Kartal’ın Yol Sorunlarına Derman Oluyoruz”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal’da asfalt çalışmaları konusunda adeta bir seferberlik başlattıklarını kaydederek, “İBB ile beraber Kartal’ın yol sorunlarına derman olmaya devam ediyoruz. Kartal’da asfalt çalışması gerçekleştirmediğimiz tek bir cadde ve sokağın kalmamasını hedefliyoruz. Gece geç saatlere kadar görevinin başında olan tüm personelimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Öte yandan,  Hürriyet, Cevizli ve Orhantepe mahalleleri başta olmak üzere ilçenin farklı mahallelerinde şimdiye kadar 32.558 bin ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Kartal Belediyesi, iki yıl boyunca ilçenin tamamında yaklaşık 65 bin ton asfalt serim çalışması gerçekleştirmeyi hedefliyor. 


Kartal’da Asfalt Serim Çalışmaları Gece Gündüz Devam Ediyor (1).jpgKartal’da Asfalt Serim Çalışmaları Gece Gündüz Devam Ediyor (2).jpgKartal’da Asfalt Serim Çalışmaları Gece Gündüz Devam Ediyor (3).jpgKartal’da Asfalt Serim Çalışmaları Gece Gündüz Devam Ediyor (4).jpg
Kartal’da Asfalt Serim Çalışmaları Gece Gündüz Devam Ediyor (5).jpg

  

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız