F
Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


KARTAL’DA COVİD-19 DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

16.10.2020 14:58:21
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Dünya çapında salgına neden olan Covid-19 virüsünün yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirler, Kartal’da kontrol edilmeye devam ediyor. Kartal Kaymakam’ı Abdullah Demir; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan ve ilçedeki diğer kurumların yetkilileri ile birlikte denetlemelerde bulundu.
Kartal Eski Yakacık Caddesi üzerinde başlayan denetimlerde esnafın ve vatandaşların maske, mesafe, hijyen gibi bazı kurallara ne kadar uydukları kontrol edildi. Kaymakam Abdullah Demir; kuaför, market gibi işletmelerin yanı sıra; taksi, minibüs ve Marmaray Kartal İstasyonu’nda da incelemelerde bulundu. 

Hem esnafa hem de müşterilere maske, mesafe ve hijyen tedbirleri konusunda bilgi veren Demir, denetimlerin halk sağlığının korunması için yapıldığını hatırlattı. 


Kartal’da Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor (1).jpgKartal’da Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor (2).jpgKartal’da Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor (3).jpgKartal’da Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor (4).jpg
Kartal’da Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor (5).jpgKartal’da Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor (6).jpgKartal’da Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor (7).jpg

  

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız