F
Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


KARTAL BELEDİYESİ MUHTARLARIN RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

8.5.2021 14:00:52
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı’nda muhtarları unutmadı ve tam kapanma döneminde büyük emek harcayarak özveri ile çalışan muhtarların bayramını kutladı. 

Kartal Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Banu Kocadağ, tüm gün süren programda Kartal’ın 20 mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret ederek, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in bayram mesajını ve selamlarını iletti. 

Mahalle muhtarlarına çikolata hediye eden Banu Kocadağ yaptığı konuşmada Covid-19 salgınının mahalle muhtarlarının önemini bir kez daha gösterdiğini dile getirerek şunları söyledi: “Kartal için gerçekleştirmeyi planladığımız projelerde ve hizmetlerde siz değerli muhtarlarımızın planlama sürecine aktif olarak katılım sağlamasını her zaman çok önemsedik. Bu anlamda Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’in katılımcı demokrasi anlayışı ile pandemi sürecinde de her ay gerçekleştirdiğimiz toplantılarda sizlerle bir araya geldik, mahallelerinizin sorunlarını ilk elden tespit ettik, komşularımızın beklenti ve şikâyetlerini kayıt altına alarak çözüm süreçlerini birlikte geliştirdik. Belediyemizin pandemi sürecinde gerçekleştirdiği ve ‘tam kapanma’ sürecinde daha da yoğunlaştırdığı etkin çalışmalarında siz değerli muhtarlarımızın rolünü oldukça önemsiyoruz. Kartal’ın muhtarları olarak büyük bir özveri ile çalışmalarınızı sürdürmeye devam ediyorsunuz, hatta muhtarlarımızdan bazıları bu süreçte Covid-19 hastalığına yakalandı. Kartal Belediyesi olarak büyük bir sorumluluk bilinci ile çalışan muhtarlarımızı desteklemeye devam edeceğimizi söyleyerek bir kez daha Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel ve şahsım adına Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum.”

00Kartal Belediyesi Muhtarların Ramazan Bayramı’nı Kutladı  (2).jpgKartal Belediyesi Muhtarların Ramazan Bayramı’nı Kutladı  (1).jpgKartal Belediyesi Muhtarların Ramazan Bayramı’nı Kutladı  (3).jpgKartal Belediyesi Muhtarların Ramazan Bayramı’nı Kutladı  (4).jpg
Kartal Belediyesi Muhtarların Ramazan Bayramı’nı Kutladı  (5).jpgKartal Belediyesi Muhtarların Ramazan Bayramı’nı Kutladı  (6).jpg

  
TÜRKÜLERİN YILDIZLARI KARTAL’DA PARLADI
15.06.2021
KARTAL BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN YÜKSEL, MİLLİ MAÇ COŞKUSUNU EMEKÇİLERLE PAYLAŞTI
12.06.2021
KARTAL BELEDİYESİ NİKAH SALONU YENİLEN YÜZÜ İLE EVLENECEK ÇİFTLERİ AĞIRLAYACAK
12.06.2021
KARTAL BELEDİYESİ KOMŞU İLETİŞİM MERKEZİ’NDEN ÖNCE EĞİTİM, SONRA ZİYARET
10.06.2021
KARTALLI MİNİKLER, YERLİ VE ORGANİK TARIMIN ÖNEMİNİ HOBİ BAHÇELERİNDE ÖĞRENİYOR
10.06.2021
PANDEMİ GÜNLERİNE RENK KATANLAR SERGİSİ KARTAL’DA ZİYARETE AÇILDI
08.06.2021
ROBOTİK KODLAMA EĞİTİM SALONU KARTAL’DA AÇILDI
08.06.2021
BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL, AKSU'NUN ACISINA ORTAK OLDU
07.06.2021
KARTAL BELEDİYESİ’DEN LGS ÖNCESİ OKULLARDA MASKE, SU VE DEZENFEKTAN İKRAMI
06.06.2021
KADEMELİ NORMALLEŞME’NİN İLK MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
06.06.2021

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız