Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


KARTAL BELEDİYESİ’DEN LGS ÖNCESİ OKULLARDA MASKE, SU VE DEZENFEKTAN İKRAMI

6.6.2021 15:05:54
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediyesi Lise Geçiş Sınavına (LGS) girecek öğrenciler için ilçede belirlenen sınav merkezlerinin önlerinde stantlar kurdu. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da salgın koşullarında gerçekleşen sınav öncesinde öğrencilere maske, su ve dezenfektan ikramında bulunuldu.  

Ortaokulu bitirip liseye adım atacak olan öğrencilerin heyecanına ortak olan Kartal Belediyesi personeli, sık sık sosyal mesafe ile ilgili uyarılarda bulundu. Kartal’ın farklı bölgelerinde bulunan 8 okulun önünde stant kuran görevliler, öğrencilere ve ailelerine su ve maske dağıtırken Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in de başarı dileklerini kendilerine iletti. 

Vatandaşların ve öğrencilerin ellerini virüse karşı dezenfekte etmeleri için dezenfektan ikramında da bulunulurken sabah erken saatlerden itibaren stant kuran görevliler, öğrencilerin sınava girmesinin ardından gün boyunca ailelere su ikramında bulundu.


Kartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (1).jpgKartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (2).jpgKartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (3).jpgKartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (4).jpg
Kartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (5).jpgKartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (6).jpgKartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (7).jpgKartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (8).jpg
Kartal Belediyesi’den LGS Öncesi Okullarda Maske, Su ve Dezenfektan İkramı  (9).jpg

  

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız