Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


Başkan Yüksel, KİMER Ekibi ile Birlikte Kartal Oto Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret etti

9.10.2021 15:37:29
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Saha Çözüm Ekibi, Kartal Oto Sanayi Sitesinde ki esnafı tek tek  gezerek  sorun ve taleplerini dinleyip  kaydetti.


“Hedef 100 Bin Hane” söylemi ile 9 ay boyunca 350 bin kişi ile birebir iletişim kuran Kartal Belediyesi Komşu İletişim Merkezi’ne bağlı Saha Çözüm ekibi, çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile devam ediyor. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de Kartal Oto Sanayi Sitesi’nde süren ziyaretler kapsamında saha ekibi ile birlikte esnafla bir araya geldi. Başkan Yüksel, oto sanayi esnafının sorun ve taleplerini dinlerken KİMER saha ekibi de dile getirilenleri, daha hızlı çözüme ulaştırmak adına tek tek kayıt altına aldı.

18 Personel Esnaf Ziyaretleri Gerçekleştiriyor

Kartal Belediyesi Komşu İletişim Merkezi’nin; Kartal Oto Sanayi, Verim Sanayi Sitesi ve Tahsin Kaya Oto Sanayi Sitesi’nde başlattığı esnaf ziyaretleri devam ediyor. 18 kişinin 6 ekip halinde sürdürdüğü ziyaretlerde esnafın istek, soru ve talepleri kayıt altına alınıyor. Gün boyunca yoğun insan ve araç trafiğine sahne olan sanayi sitesi esnafına;  içinde maske ve dezenfektan olan hijyen setlerinin verildiği ziyaretler sırasında her 3 sanayi sitesinin girişinde kurulan stantlarda ücretiz poğaça, meyve suyu ve su ikramı yapılıyor.

“Kartal Oto Sanayi Ve Çevresi İle İlgili Gerekli Adımları Atacağız”

Esnaf ziyaretini sürdüren ekiplere Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de katılarak esnafın ve vatandaşların sorun ve taleplerini sahada bizzat dinledi. Ziyareti sırasında Oto Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Demirhan da Başkan Gökhan Yüksel’e eşlik etti. Burada yaptığı konuşmada KİMER Saha Çözüm Ekibinin ilçe genelinde yaptığı çalışmalardan bahseden Başkan Gökhan Yüksel: “Saha Çözüm Ekibimiz, Kartal’da 210 bin bağımsız haneyi ziyaret ederek, 350 bin kişi ile birebir iletişim kurdu” diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü, “Ekiplerimiz şimdi de Kartal’ın en önemli noktalarından biri olan oto sanayi sitesinde esnafımızı ziyaret ederek talep ve şikâyetlerini dinliyor. Buradan çıkan sonuçlara göre Kartal Oto sanayi ve çevresi ile ilgili gerekli adımları atacağız.”

Oto Sanayi Sitesi’nde 860 İş Yeri Ziyaret Edilecek

Gün boyunca ziyaretlere devam eden ekipler Kartal Oto Sanayi Sitesi’nde 620, Tahsin Kaya Oto Sanayi Sitesi’nde 140 ve Verim Sanayi Sitesi’nde yaklaşık 100 işyerini ziyaret edecekler.

BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (1).jpgBAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (10).jpgBAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (2).jpgBAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (3).jpg
BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (4).jpgBAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (5).jpgBAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (6).jpgBAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (8).jpg
BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ (9).jpg

  
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN MEME KANSERİ FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ
22.10.2021
KARTAL BELEDİYESİ’NDE ‘İMA!’ ADLI RESİM SERGİSİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ
22.10.2021
KARTAL BELEDİYESİ 2022 PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇESİ OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLDİ
22.10.2021
SÜHEYL VE BEHZAT UYGUR KARDEŞLERDEN KAHKAHA TUFANI
22.10.2021
3X3 CUMHURİYET KUPASI BASKETBOL TURNUVASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
21.10.2021
KARTAL BELEDİYESİ’NE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN SIFIR ATIK BELGESİ
21.10.2021
KARTAL’DA MUHTARLAR GÜNÜ BURUK KUTLANDI
20.10.2021
Kartal’da Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Heyecanı Başlıyor
20.10.2021
BAŞKAN YARDIMCISI ADEM UÇAR'IN ACI GÜNÜ
19.10.2021
Kartal’da Elektronik Atıklar Toplanıyor, Siteler ve Muhtarlıklar Kazanıyor
19.10.2021

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız