Buradasınız : Anasayfa  > Haberler


39 İLÇENİN RUHSAT DENETİM MÜDÜRLERİ KARTAL’DA BİR ARAYA GELDİ

24.6.2022 11:17:57
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü


Kartal Belediyesi’nin düzenlediği organizasyon kapsamında İstanbul’daki 39 ilçenin ruhsat denetim müdürleri, Kartal Belediyesi Mehmet Ali Büklü Parkı Jüpiter Gezegen Kafe Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

İstanbul’da işyeri açma, çalıştırma, denetleme konusunda önemli yetkileri bulunan ve ilçe belediyelerinin en faal bölümlerinden biri olan Ruhsat Denetim Birimi müdürlerinin bu seferki buluşma adresi, Kartal oldu.

Kartal Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’nün organize ettiği buluşmaya; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Ruhsat ve Denetim Şube Başkanı İnci Cebeci Karali, Kartal Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Dr. Dilek Kars, İstanbul’daki 39 ilçenin ruhsat ve denetim müdürleri ile vekillerinin yanı sıra teknik personel katıldı.

Kartal Belediyesi Mehmet Ali Büklü Parkı Jüpiter Gezegen Kafe’de gerçekleştirilen toplantının bir bölümüne Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Oktay Aksu da katılarak tüm katılımcılara verimli bir toplantı diledi. 

Hem bilgi alışverişi hem de yeni pek çok düzenlemenin masaya yatırılarak mevzuat ve teknik konularda görüş alış verişinin gerçekleştirildiği toplantıda; elektrikli şarj istasyonlarından, kargo noktalarına pek çok farklı konu ele alındı. 

3 saatten fazla süren toplantının sonunda Kartal Belediyesi Başkanvekili Oktay Aksu, tüm katılımcılar adına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Ruhsat ve Denetim Şube Başkanı İnci Cebeci Karali’ye anlamlı bir hediye takdim etti. 

Kartal Belediyesi’ne bağlı Engelsiz Üretim Atölyesi’nde üretilen çini tabaklardan ve el yapımı sabunlardan takdim eden Aksu, eserlerin engelli bireylerin emeğinin ürünü olduğunu belirterek katılımları için tüm müdürlere teşekkür etti. 


39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (1).jpg39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (2).jpg39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (3).jpg39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (4).jpg
39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (5).jpg39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (6).jpg39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (7).jpg39 İlçenin Ruhsat Denetim Müdürleri Kartal’da Bir Araya Geldi (8).jpg

  

Tüm Haberler ve Arama için tıklayınız