• Belediye ve Meclis Başkanı : Gökhan YÜKSEL
  • Belediye Meclis 1.Başkan Vekili: Özlem BULUT
  • Belediye Meclis 2.Başkan Vekili: Olcay ÖZGÖN
MECLİS DİVAN KATİPLERİ
  • Metin ŞAHİN   (Asil)
  • Aysel YÜCEL  (Asil)
  • Bayram ÖZDEMİR (Yedek)
  • Umut DAŞTAN (Yedek))
ENCÜMEN ÜYELERİ
  • Hayri DOĞRUYOL
  • Aysel YÜCEL
  • İbrahim Yıldırım ATEŞ
İMAR KOMİSYONU
  • Eray NİRGİZ (Başkan)
  • Yasin ÜNDER  (Raportör )
  • Şefik ÖZDEMİR
  • Nizamettin ALTINTAŞ
  • Furkan ORDUKAYA
HUKUK KOMİSYONU
  • Hayri DOĞRUYOL (Başkan)
  • Orhan BUDAK (Raportör )
  • Yılmaz TUNCER
  • Muhammer BEKTAŞ
  • Yusuf ERKUŞTAN
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
  • İlker BAKIOĞLU (Başkan)
  • Yusuf ALTAY  (Raportör)
  • Önder TURMUŞ
  • Haydar GÖKSOY
  • Ömer ULUYURT
TARİFE KOMİSYON
  • Yusuf ALTAY (Başkan)
  • Mukadder GÜRCAN (Raportör )
  • Mehmet Beşir ASLANARGUN
  • Abubekir DAĞ
  • Emrullah AYDIN
ÇEVRE KOMİSYONU
  • Şefik ÖZDEMİR (Başkan)
  • Bayram ÖZDEMİR (Raportör
  • Eray NİRGİZ
  • Nurten ERGÜR
  • Abubekir DAĞ
SAĞLIK KOMİSYONU
  • Orhan BUDAK (Başkan)
  • Bayram ÖZDEMİR (Raportör)
  • Gülay BOYRAZ
  • Elif Bulut GEZEN
  • Mahmut YAZICI
GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
  • Umut DAŞTAN (Başkan)
  • Bayram ÖZDEMİR (Raportör)
  • Mehmet Beşir ASLANARGUN
  • Haydar GÖKSOY
  • Furkan ORDUKAYA
FİZİKSEL VE ZİHİNSEL ENGELLİLER KOMİSYONU
  • Orhan BUDAK (Başkan)
  • Yasin ÜNDER (Raportör)
  • Mehmet Beşir ASLANARGUN
  • Emrullah AYDIN
  • Arzu ÖĞÜT ŞİMŞEK
AFET VE DEPREM KOMİSYONU
  • Eray NİRGİZ (Başkan)
  • Önder TURMUŞ (Raportör
  • Hayri DOĞRUYOL
  • Nizamettin ALTINTAŞ
  • Nurten ERGÜR
EĞİTİM KOMİSYONU
  • Metin ŞAHİN(Başkan)
  • Aysel YÜCEL (Raportör)
  • Özlem BULUT
  • Yusuf ERKUŞTAN
  • Abdullah AÇIK
KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU
  • Umut DAŞTAN  (Başkan)
  • Aysel YÜCEL     (Raportör )
  • Bayram ÖZDEMİR
  • Arzu Öğüt ŞİMŞEK
  • Ömer ULUYURT
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU
  • Olcay ÖZGÖN (Başkan)
  • Orhan BUDAK (Raportör)
  • Mukadder GÜRCAN
  • Elif Bulut GEZEN
  • Muhammer BEKTAŞ
ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU
  • Yılmaz TUNCER (Başkan)
  • Şefik ÖZDEMİR (Raportör )
  • Mehmet Beşir ASLANARGUN
  • Mahmut YAZICI
  • Abdullah AÇIK
TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
  • Aysel YÜCEL(Başkan)
  • Orhan BUDAK(Raportör)
  • Umut DAŞTAN
  • Gülay BOYRAZ
  • Metin ŞAHİN  
Marmara Belediyeler Birliğine seçilen Üyeler
  • Gökhan YÜKSEL (Doğal)
  • Yasin ÜNDER (Asil)
  • Mukadder GÜRCAN (Asil)
  • İbrahim Yıldırım ATEŞ (Yedek)
Türk Dünyası Belediyeler Birliğine Seçilen Üyeler
  • Gökhan YÜKSEL (Doğal)
  • Olcay ÖZGÖN (Asil)
  • Yusuf ALTAY (Asil)
  • Gülay BOYRAZ ( Yedek )
Tarihi Kentler Birliğine Seçilen Üyeler
  • Gökhan YÜKSEL (Doğal)
  • Mustafa Oktay AKSU (Asil)
  • Umut DAŞTAN (Yedek)
Kıyı Ege Belediyeler Birliğine Seçilen Üyeler
  • Gökhan YÜKSEL (Doğal)
  • İlker BAKIOĞLU (Asil)
  • Bayram ÖZDEMİR (Asil)
  • Önder TURMUŞ (Asil)
  • Aysel YÜCEL (Yedek)
  • Olcay ÖZGÖN(Yedek)
  • Mukadder GÜRCAN (Yedek)