KİMER (Komşu İletişim Merkezi)

444 4 578

HABERLER

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE ANLAMLI ZİYARET

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE ANLAMLI ZİYARET

Kartal Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçe genelinde okulları ziyaret ederek bu anlamlı günde öğretmenleri yalnız bırakmadı. 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve birim müdürleri, eğitim hayatına emekleri ve özverileri ile iz bırakan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Olcay Özgön, Yasin Ünder, Hüseyin Tozkoparan, Mustafa Ağdaş, Dr. Dilek Kars, Adem Uçar, Bayram Ali Baştan’ın yanı sıra Kartal Belediyesi Meclis Başkan Vekili Özlem Bulut, Meclis üyeleri Yusuf Altay, İlker Bakioğlu, Şefik Özdemir, Gülay Boyraz, Eray Nirgiz, Aysel Yücel, Önder Turmuş, Umut Daştan ve birim müdürlerden oluşan heyet, Kartal’daki okulları ziyaret ederek Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in selamlarını iletti. Okul idarecilerinin ve öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan heyetler, Kartal Belediyesi tarafından hediye edilen çay setini takdim etti. 

Kartal’daki ilk, orta ve lise derecesindeki tüm okulların unutulmadığı ziyaretler sırasında okul idarecileri ile görüşen heyet üyeleri okulların, ihtiyaç ve taleplerini de ilgili birimlere iletmek üzere notlar aldı. 

Öğretmenler ve idareciler, öğretmenler günü nedeniyle yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e ve Kartal Belediyesi yönetimine teşekkür etti.