KİMER (Komşu İletişim Merkezi)

444 4 578

HABERLER

‘KE ÇOCUK’ DERGİSİNİN 11. SAYISI ÇIKTI

‘KE ÇOCUK’ DERGİSİNİN 11. SAYISI ÇIKTI

Kartal Belediyesi’nin çocuklara yönelik 2 aylık periyotlarla çıkardığı “KE Çocuk” Dergisinin 11. sayısı çıktı. Dergi, geçmiş sayılarında olduğu gibi yeni yılın ilk sayısında da neşeli ve eğitici bir içeriğe sahip.

Okurlarını sayfalarına davet eden ve onların ürettiklerine yer veren derginin yeni sayısında; Öykü Eyüboğlu, Derya Urun Akbaba, Mualla Işık, Elif Ersoy Öztürk, Ecenur Mutlu, Ü. Sena Sarı, Gülay Pamuk, Simay Erva Çiftçi, Rüzgâr Ali Güder, Gaye Dinçel, Aslı Pınar Zorba, Bilge Öngöre, Zeynep Hüma Çalık, Derin Abul, Cansu Selçuk Çağlar, Sonnur Özban Karapınar, Elif Çelebi, Mehmet Salih Ergün, Asya Toğaç’ın öykü, yazı ve şiirleri yer alıyor.

Kapak çizimini Özlem Acar’ın gerçekleştirdiği derginin çizerleri ise Ebru Canlı, Özlem Açar, Hakan Sümer, Meltem Çiçek. Sayfalara renk katan resimler ise Azra Cırıkoğlu, Zeynep Aksoy, Elif Gazel, Bilge Yıldırım, Elzem Hifa Güleşçe, Orçun Arıkan, Burcu Sönmez, Mehlika Cemre Aydoğdu ve Alara Gökçen Sevgi’ye ait.

Derginin her sayısında yer alan “7 Farkı Bulun” sayfası Meltem Çiçek,  “Boyama Sayfası” Gamze Güller, “Akıl ve Zekâ Oyunları” ile “Haydi Resim Yapalım” sayfaları ise Gönül Ayar Ünal imzalarını taşıyor.